2024. szeptember 8, vasárnap - Mária

Hírek | Sport

Párizs 2024 - Éremtáblázat
2024. Augusztus 06. 07:51, kedd |

A párizsi olimpia éremtáblázata a tizedik, hétfői versenynapot követően (329-ből 180 szám után):

MAMS: Szenzációs hangulat, pazar versenyeredmények a Slovakiaringen!
2024. Augusztus 05. 12:51, hétfő |

Július 26-28. között rendezték az MBH Befektetési Bank Gyorsasági Országos Bajnokság és Magyar Kupa III. fordulóját!

Dobogón debütáltak a versenyzők
2024. Augusztus 05. 08:56, hétfő |

A GRT két új versenyzővel rajtolt a 2024-es Formula4 CEZ soron következő, negyedik fordulójában a csehországi Mostban. A francia nemzetiségű testvérpár, a Karras fivérek számára az esemény jelentős mérföldkövet jelentett versenyzői p

Hámori Luca bronzéremért járó összeget kap a magyar szövetségtől
2024. Augusztus 05. 07:56, hétfő |

A párizsi olimpián ötödik Hámori Lucát a bronzéremért járó pénzjutalommal díjazza a Magyar Ökölvívó Szakszövetség (MÖSZ).

Halász ezüstérmes, Vas és Betlehem negyedik
2024. Augusztus 05. 07:46, hétfő |

A kalapácsvető Halász Bence ezüstérmes lett a párizsi olimpián, míg a kerékpáros Vas Blanka és az úszó Betlehem Dávid révén két negyedik helyet is szereztek vasárnap a magyarok.

Major Veronika bronzérmes női sportpisztolyban
2024. Augusztus 04. 09:33, vasárnap |

Major Veronika nagyszerű teljesítménnyel, a döntő közben szétlövést is nyerve bronzérmet szerzett a női sportpisztolyosok szombati fináléjában a párizsi olimpián Chateauroux-ban.

Gyulay Zsolt szerint Hámori Luca olyan hős, aki példakép lehet
2024. Augusztus 04. 09:28, vasárnap |

Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke szerint Hámori Luca, aki ötödik helyen zárt a női ökölvívók között a párizsi olimpián, egyike azoknak hősöknek, akik példaképei lehetnek a fiataloknak.

Milák Kristóf szenzációs úszással aranyérmes 100 méteres pillangóúszásban
2024. Augusztus 04. 09:25, vasárnap |

Milák Kristóf aranyérmet nyert 100 méteres pillangóúszásban szombaton a párizsi olimpián.

Szerb sikerrel negyeddöntőben a magyar férfi vízilabdázók
2024. Augusztus 04. 09:22, vasárnap |

A szerb férfi vízilabda-válogatott 15-8-ra legyőzte a házigazda francia csapatot a párizsi olimpia szombati versenynapján, ezzel eldőlt, hogy a magyar válogatott is negyeddöntőbe jutott.

Szoboszlai fáradtság miatt pihent a Liverpool szombati felkészülési mérkőzésén
2024. Augusztus 04. 09:21, vasárnap |

A Liverpool labdarúgócsapatának vezetőedzője, Arne Slot \"nem akart kockáztatni\", ezért pihentette Szoboszlai Dominiket együttese Manchester United elleni felkészülési mérkőzésén, a dél-karolinai Columbiában.

Hámori Luca: nem tudnak elijeszteni
2024. Augusztus 03. 08:59, szombat |

Az ökölvívó Hámori Luca úgy fogalmazott: nem tudják elijeszteni, mindent meg fog tenni a győzelemért a férfias külsejű algériai Iman Helif elleni negyeddöntőjében a párizsi olimpia szombati versenynapján.