Városlista
2025. április 24, csütörtök - György

Hírek

2024. Október 03. 08:04, csütörtök | Sport
Forrás: MTI

Nemzetek Ligája - Húszezer euróra büntették a magyar szövetséget

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) 20 ezer eurós (8 millió forintra) büntetéssel sújtotta a magyar szövetséget (MLSZ) a szurkolók viselkedése miatt.

Az UEFA fegyelmi bizottságának szerdai közleménye szerint a magyar drukkerek szeptember 7-én a németek elleni, Düsseldorfban rendezett Nemzetek Ligája-összecsapáson (5-0) rasszista megnyilvánulásokat tettek.

Az UEFA ezen kívül egyéves próbaidővel felfüggesztve kiszabta, hogy az MLSZ nem árusíthat jegyeket szurkolóinak a következő idegenbeli tétmérkőzésre.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 23. 07:54, szerda | Sport

Magyar Kupa - A címvédő Paks az első döntős

A címvédő Paks jutott be elsőként a labdarúgó Magyar Kupa fináléjába, miután a keddi elődöntőben 2-1-re legyőzte a vendég Zalaegerszeget.

2025. Április 22. 07:58, kedd | Sport

MOL Magyar Kupa - Megismétlődhet a tavalyi döntő

Megismétlődhet a tavalyi finálé a labdarúgó MOL Magyar Kupában, miután a címvédő Paks és a Ferencváros is favoritként lép pályára a keddi, illetve szerdai elődöntőben.

2025. Április 22. 07:56, kedd | Sport

Labdarúgó NB I - Nem bírt egymással a Kecskemét és az Újpest

A sereghajtó Kecskemét gól nélküli döntetlent játszott a vendég Újpesttel a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

2025. Április 21. 08:52, hétfő | Sport

Szaúdi Nagydíj - Piastri Dzsiddában is nyert, vezet az összetettben

Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője nyerte a Forma-1-es Szaúdi Nagydíjat vasárnap Dzsiddában, ezzel átvette a vezetést a világbajnoki pontversenyben csapattársától, a most negyedikként záró brit Lando Norristól.